חוות דעת

אנו מזמינים גם אתכם לכתוב את הביקורת האישית שלכם על השירות שקיבלתם מאיתנו.

דירוג ממוצע:

5.00 -

99

סקירות

שלח את הביקורת שלך

דירוג*

תודה לך! הסקירה שלך נשלחה.

מצטערים, ארעה תקלה, נסה שנית.

Reviews

  מאת: הדס וקנין

  נתניה

  מלון שערי ירושלים מומלץ מאד מאד!!!!שבת חתן עושים אך ורק במלון שערי ירושלים!!! אנחנו משפחה מנתניה ב"ה חיתנו את הבן השלישי והפעם אני יכולה להגיד בפה מלא שנהננו מכל רגע במלון שערי ירושלים בשבת חתן בשני הבנים הראשונים עשינו שבתות חתן בקמפוס אמנם מסודר אבל כל הטירוף מסביב ולדאוג לככ הרבה פרטים מצעים מגבות נקיון קייטרינג מלצרים מיקום חדרים שיהיה נח לכולם בקיצור שיגעון ועוד משלמים סכום לא מבוטל ב"ה הפעם הכרנו את הסוכן מס 1 אריה שפירא שרק דרכו אפשר להזמין כמות גדולה של חדרים והוא אחראי להכלל ודאג לנו למחיר הכי טובב!!! קיבלנו קומה נמוכה שלמה כל המשפחה כולם נהנו להיות קרובים הכל מסודר חדרים משופצים יפים ונקיים מאד!!! וה א ו כ ל וואווווווווו הכי טעים שיש!!!!! יורדים לחדר אוכל וורואים כזה שפע וכל טוב מלא סוגים של סלטים חיים מכל הצבעים ומבושלים הכל טעים ממש ובשפע דגים בשר שחותכים טרי על המקום פרגיות ממולאים הכל נקי וטעים ברמות!!!האורחים לא ידעו מאיפה להתחיל וכמובן עוגות קינוחים ופירות.. אנחנו עוד הבאנו עוגות ופירות זה כבר היה מיותר כי כמה אפשר לאכול?! ואחרי האוכל יש את הלובי שכייף לשבת יחד אווירה של שבת קודש מומלץ גם לקחת חדר אוכל בנפרד שזה היה פרטי וכייף וגם אולם להתפלל ולעשות עונג שבת אנחנו המארחים הגענו כמו אורחים הרגשנו הקלה גדולה ואווירה טובה במלון אין לנו ספק שנחזור לשם.. איך שסוגרים וורט סוגרים עם אריה שבת חתן בשערי ירושלים בעזרת השם!!!😅 רק בשמחות תמיד!!!!

  מאת: זוהר ערוסי

  שבת בר מצוה מלון לב

  הגענו לשבת בוקינג, וסגרנו דרכם את מלון לב בירושלים במחיר סביר ובשירות טוב מאד שרי דאגה לנו לפרטי העסקה ולקשר מלא מול המלון. מומלץ בחום!

  מאת: גילה יצחק

  שבת חתן נס עמים

  שבת מדהימה. אירוח מעל למושלם. אוכל טעים, מדהים ובשפע. צוות המלון ראוי לכל הערכה. הנכדים נהנו מאוד מהמרחבים ומתקני הבילוי וכן המבוגרים. תודה מיוחדת למנצח על כל השבת מר אריה שפירא שבלעדיו לא היינו יוצאים לדרך. תודה. אירוח ברמת 5 כוכבים. באי"ה נשוב!

  מאת: סהר ושמחה טרנטו

  פסח עם שבת בוקינג

  נפשנו את הפסח במלון מעלה החמישה הכל היה בטוב טעם , החל מהחדרים, האוכל, השרות, התוכניות, פעילות לילדים והאוירה הטובה. אריה ומוטי דאגו לכל דבר ואפילו הקטן ביותר. ממליצים בחום ותודה על הכל!

  מאת: טובה

  תודה על השירות

  ברצוני להודות לשרי משבת בוקינג על השירות האדיב. הסבלנות והדאגה לפרטים הקטנים, קבלנו שירות מעולה!!! כל מה שנאמר לי בשיחה קיבלו במלון, חדר גדול, עם נוף לכינרת, אוירה שבתית, ואירוח מעולה. תודה רבה.

  מאת: רחל וראובן טרפלר

  ליל הסדר +שבת תשפ

  השנה חגגנו כל המשפחה את ליל הסדר כולל השבת במלון יערים מעלה החמישה. ברצוננו לציין את האווירה האיכותית השררה במלון, הארוחות המשובחות. כמו כן התפילות המיוחדות עם החזן שהיה מעולה עם קול צלול וברור. מקווים לחזור בהזדמנות קרובה. תודה רבה לכם.

  מאת: יוסי ולאה רוזנברג

  חופשת פסח תשפ

  אנו מבקשים להודות לחברת "שבת בוקינג" על התיכנון והביצוע המופתיים של חופשת פסח תשפ"ב במלון יערים במעלה החמישה. נהנינו מאד מהתוכנית שכללה: תפילות מסודרות ומאורגנות , ארוחות עשירות, מגוונות וטעימות, הפעלות שונות לילדים בגילאים שונים, שעורי תורה, מופעי זמר ותרבות בהתאמה לציבור הדתי והחרדי. אין פלא שהנכדים שלנו לא רצו לחזור הביתה. יישר כוחכם ותודה ענקית על תרומתכם לשמחת החג שלנו. יוסי ולאה רוזנברג

  מאת: חיה דסקל

  אירוח במלון יערים, פסח תשע

  הייתה חוויה מענגת לחגוג את ליל הסדר, ואת היום למחרת, עם כול המשפחה, כשברקע הרגשנו שיש מי שדואג לנו שהכול יהיה לשביעות רצוננו המלאה. האווירה הייתה נעימה, התפילות היו מרגשות, והארוחות בטוב טעם ובשפע. תודה למוטי ואריה, ולכול צוות המלון.

  מאת: זאב ליבוביץ

  פסח תשפב

  ארגון יעיל הן על קבלת חדרים, הן של התפילות, וכן של הארוחות. אווירה טובה, היענות לבקשות בסבר פנים יפה, בנעימות ובמאור פנים. עמידה בלוח זמנים. כשרות מהודרת, ארוחות טעימות ובשפע. דרשות ומעניינות ושיעורים. היה מהנה ביותר.

  מאת: מוישי טובולסקי

  חופשת פסח

  אנחנו ממליצים מאוד על שבת בוקינג. התארחנו לחופשת פסח מלאה במלון יערים במעלה החמישה. מוטי ואריה עבדו מסביב לשעון להבטיח את איכות והנאת כל המשתתפים באופן אישי, ירדו לפרטים בכל התחומים ודאגו לנו לחופשה שהרגישה כאילו נתפרה עבורנו באופן אישי. בלי ספק נשתמש בשירותיהם גם בהזדמנויות נוספות. משפחת טובולסקי, ירושלים

שבת בוקינג
דואגים לכם לחופשה מהחלומות

התחלת שיחה
זמינים כאן עבורכם!
שבת בוקינג