חוות דעת

אנו מזמינים גם אתכם לכתוב את הביקורת האישית שלכם על השירות שקיבלתם מאיתנו.

דירוג ממוצע:

5.00 -

94

סקירות

שלח את הביקורת שלך

דירוג*

תודה לך! הסקירה שלך נשלחה.

מצטערים, ארעה תקלה, נסה שנית.

Reviews

  מאת: רחל וראובן טרפלר

  ליל הסדר +שבת תשפ

  השנה חגגנו כל המשפחה את ליל הסדר כולל השבת במלון יערים מעלה החמישה. ברצוננו לציין את האווירה האיכותית השררה במלון, הארוחות המשובחות. כמו כן התפילות המיוחדות עם החזן שהיה מעולה עם קול צלול וברור. מקווים לחזור בהזדמנות קרובה. תודה רבה לכם.

  מאת: יוסי ולאה רוזנברג

  חופשת פסח תשפ

  אנו מבקשים להודות לחברת "שבת בוקינג" על התיכנון והביצוע המופתיים של חופשת פסח תשפ"ב במלון יערים במעלה החמישה. נהנינו מאד מהתוכנית שכללה: תפילות מסודרות ומאורגנות , ארוחות עשירות, מגוונות וטעימות, הפעלות שונות לילדים בגילאים שונים, שעורי תורה, מופעי זמר ותרבות בהתאמה לציבור הדתי והחרדי. אין פלא שהנכדים שלנו לא רצו לחזור הביתה. יישר כוחכם ותודה ענקית על תרומתכם לשמחת החג שלנו. יוסי ולאה רוזנברג

  מאת: חיה דסקל

  אירוח במלון יערים, פסח תשע

  הייתה חוויה מענגת לחגוג את ליל הסדר, ואת היום למחרת, עם כול המשפחה, כשברקע הרגשנו שיש מי שדואג לנו שהכול יהיה לשביעות רצוננו המלאה. האווירה הייתה נעימה, התפילות היו מרגשות, והארוחות בטוב טעם ובשפע. תודה למוטי ואריה, ולכול צוות המלון.

  מאת: זאב ליבוביץ

  פסח תשפב

  ארגון יעיל הן על קבלת חדרים, הן של התפילות, וכן של הארוחות. אווירה טובה, היענות לבקשות בסבר פנים יפה, בנעימות ובמאור פנים. עמידה בלוח זמנים. כשרות מהודרת, ארוחות טעימות ובשפע. דרשות ומעניינות ושיעורים. היה מהנה ביותר.

  מאת: מוישי טובולסקי

  חופשת פסח

  אנחנו ממליצים מאוד על שבת בוקינג. התארחנו לחופשת פסח מלאה במלון יערים במעלה החמישה. מוטי ואריה עבדו מסביב לשעון להבטיח את איכות והנאת כל המשתתפים באופן אישי, ירדו לפרטים בכל התחומים ודאגו לנו לחופשה שהרגישה כאילו נתפרה עבורנו באופן אישי. בלי ספק נשתמש בשירותיהם גם בהזדמנויות נוספות. משפחת טובולסקי, ירושלים

  מאת: שרי ברונר

  זכינו להתארח במלון יערים

  זכינו להתארח סופ"ש ארוך בשביעי של פסח ביערים, היה מושלם!! דאגו להכל עד הפרט האחרון ואוירה מהממת!!

  מאת: ישראל וניצה קריסטל

  הכל היה טוב. תודה

  האיכפתיות, החדר , האוכל, השרות! כל מה שהובטח קיימתם ויותר! ברכה להמשך והצלחה.

  מאת: דוד

  פסח -יערים

  החופשה היתה מקסימה, האווירה טובה. הילדים נהנו מהפעילויות אשר אורגנו. השירות מעולה. הרגשנו שהצוות השקיע הרבה כדי לפנק אותנו תודה לכם על חופשה מפנקת!

  מאת: זמורה אולגה

  משפחת זמורה

  שבת חתן משפחת זמורה במלון שערי ירושלים בתאריך 08.04.22. תודה רבה על שבת חתן נפלא במלון שערי ירושלים. אני רוצה להודות לשרי משבת בוקינג על השירות שקיבלנו ועל העזרה בהרגון של שבת חתן עבורנו. היא דאגה לנו לכל פרט והכל עבד כמו שעון. בתודה רבה וומלוא הערכה על הכל.חג שמח ובשורות טובות ממשפחת זמורה.

  מאת: רונית חומרי

  שבת חתן משפחת חומרי במלון המלך שלמה בירושלים בתאריך 1/4/22

  תודה רבה לשבת בוקינג על שבת חתן מושלמת במלון המלך שלמה בירושלים אני רוצה להודות למוטי משבת בוקינג וכל הצוות ובפרט לשרי המקסימה והמדהימה על היחס החם על שירות מכל הלב על סבלנות אינסופית והכל בנועם ובשמחה ומכל הלב בכל פעם שהתקשרתי והתקשרתי המון פעמים ביום ענתה במלוא הסבלנות ענתה על כל שאלה תמיד בשמחה ועם ים של סבלנות ומכל הלב הסבירה העל בצורה הכי טובה הכל היה ברור פשוט מלאכית אלפי תודות והערכה אין ספק שבחרתי בהכי טובים במדינה אתם מספר אחת אין דברים כאלו דאגתם לנו לכל פרט ופרט המלון היה מושלם הכל עבד כמו שעון אתם הבחירה הכי נכונה בע"ה כל האירועים שלי אני רק אתכם ושוב אלפי תודות ומלוא הערכה על הכל כל טוב ובשורות טובות ואמן רק בשמחות בע"ה אמן🙏 ממשפחת חומרי מרחובות 😊👍❤

שבת בוקינג
דואגים לכם לחופשה מהחלומות

התחלת שיחה
זמינים כאן עבורכם!
שבת בוקינג