חוות דעת

אנו מזמינים גם אתכם לכתוב את הביקורת האישית שלכם על השירות שקיבלתם מאיתנו.

דירוג ממוצע:

5.00 -

178

סקירות

שלח את הביקורת שלך

דירוג*

תודה לך! הסקירה שלך נשלחה.

מצטערים, ארעה תקלה, נסה שנית.

Reviews

  מאת: טובה כץ

  שבת חתן מלון בשערי העיר ירושלים

  נהננו משבת מדהימה ביותר ... הכל היה מושלם תודה על השירות מכל הלב . בטוחים שנחזור תודה רבה

  מאת: אסתר שמואל

  פסח עם שבת בוקינג

  שבת בוקינג הוא ארגון מדהים שאפשר לסמוך עליו עד לפרטים הקטנים. המארגנים אריה ומוטי ואריאלה אדיבים וקשובים לכל בעיה ודואגים מכל הלב שהחויה שלכם תהיה הכי טובה. אפשר לסמוך עליהם בעינים עצומות. פעם ראשונה שלי איתם ולא האחרונה. ארגון שעושה כל מה שהוא יכול בכדי להעצים את החויה הרוחנית שלך וגם מכבדים אותך בשפע קולונרי ברמה גבוה. משמחים ויוצרים אוירה משפחתית ושמחה לכולם. תודה לכם על חג הפסח הנפלא תמשיכו לשמח את עם ישראל והשם ישמח אתכם.

  מאת: רוטמן

  נופש מושלם

  חופשת פסח מושלמת! אריה היקר, מהרגע שיצאנו איתכם לנופש בין הזמנים ידענו שאיתכם נמשיך לעוד נופשים. נופש מושקע עד הפרטים הקטנים. אוכל ברמה גבוהה, צוות קשוב לכל דבר מעל ומעבר. חופשה משפחתית ונעימה. אספנו כוחות להמשך וכמובן שניפגש עוד.

  מאת: יעקב אייזן

  תודה על חופשת פסח מקסימה!

  מוטי ואריה יקרים! הנה חלפו כמה ימים, נרשמת התאוששות ושגרה באופק- זמן נהדר להוסיף לכם מחמאות לאוסף... רצינו להודות על חג מיוחד, בו שהינו במחיצתכם יחד. הרגשנו בכל צעד ושעל לפני, ותוך כדי, את הליווי הצמוד שלכם, הדאגה והכל כדי- שנהיה הכי מרוצים בעולם, שנרגיש כמו בבית, ואמנם- היו לנו חששות. בכל זאת פעם ראשונה, ונכון שהנסיבות היו מיוחדות לנו השנה... אבל חשש אחר חשש נמוג ונעלם... ובאמת הרגשנו מקסים כנראה כמו כולם. האוכל והשפע התכניות המיוחדות והמושקעות, הורגשה מחשבה ודאגה בכל דבר, ועוד- הנוכחות שלכם התמידית, נתנה הרגשת ביטחון משפחתית. על כל זאת ועוד, באנו מעומק הלב להודות! משפחת אייזן.

  מאת: פנינה אדלר

  חופשת פסח נפלאה ומשפחתית

  שלום לכם מכובדינו, ברצונינו להודות לכם על חופשת הפסח הנפלאה שחגגנו אצלכם. השקעתם מכל הבחינות ברוחב לב אדיר והחום שלכם וטוב הלב הורגש בכל מקום. אז שוב אלפי תודות וקיץ בריא ושקט.

  מאת: יצחק ושרה ולדנברג

  תודה על חופשת פסח במלון שלום ירושלים

  מוטי ואריה, לכם ואליכם יקרים, בחרנו כרגיל לחגוג את הפסח איתכם (מלון שלום ירושלים) זו חובתינו להודות לכם והרבה על: אירגון, מסירות, סבלנות, חן אין סופי ,ובכלל על הטען הטוב שאתם מביאים איתכם .. לא נפרט יתר על המידה אלא רק להודות הרבה! מכל הלב! הרגשנו בית, הרגשנו חג ! בברכת המשך עבודה ופעילות פורייה, יצחק ושרה ולדנברג

  מאת: משפחת פרבר

  נופש פסח למהדרין הטוב ביותר!

  למוטי ואריה היקרים רצינו להודות לכם, היה אירוח ברמה גבוהה הילדים נהנו מכל ההופעות והאירועים בכל רגע נהננו מהאוכל המושקע, המגוון והרמה הגבוהה של החדר, הדאגה של העובדים לסדר ונקיון החדר בלי הפסקה. וכמובן האווירה הנעימה בין כל האורחים. קיץ בריא ויישר כח ענק

  מאת: יוחאי ורחלי גפן

  תודה על חופשה מדהימה!

  תודה לכם על שבוע של חופשה, בה כל פרט בא לידי ביטוי. תודה על קשיבות ואכפתיות, על הפעלות קבועות ומעניינות לילדים ועל אוירה שמחה וטובה. נשמח לחגוג איתכם נופשים נוספים בע״ה! מעריכים מאד, יוחאי ורחלי גפן.

  מאת: איתן טימן

  חופשה מההגדות

  אריה ומוטי היקרים בשמי ובשם רעייתי ומשפחתי, שלוחה לכם שפע ברכות ותודות על חוויית חופשת פסח מיוחדת שהענקתם לנו. בלט מאוד האירגון, השרותיות ובמיוחד היחס האישי שלכם. לצד היבטים תורניים מושקעים, הצד הקולינארי המשובח, תכנית עשירה וחשיבה על כל פרט במיוחד גם על הילדים. ומעל לכל אירגון מושלם. שמחנו להכירכם ובטוחים שנפגש בחופשות הבאות שלכם. ושוב לכם התודה והברכה על כל הענות מיידית לכל בקשה. קיץ נפלא ושקט.🌹🌹🌹🌹🌹

  מאת: אריאל ונאווה ענתבי

  חופשת פסח מושלמת!!!

  אריה ומוטי היקרים וכל משפחת שבת בוקינג .. תודה רבה !!!! היה מדהים ב״ה האוכל ההופעות ובעיקר אתם .. אנחנו עדיין באורות מתקשים לנחות לשגרה.. תזכו תמיד לשמח את עם ישראל.. בשנה הבאה תזכו בעזרת השם להכניס לתפריט ״קרבן פסח״ ... אוהבים מאוד אריאל ונאוה.

התחלת שיחה
זמינים כאן עבורכם!
שבת בוקינג