חוות דעת

אנו מזמינים גם אתכם לכתוב את הביקורת האישית שלכם על השירות שקיבלתם מאיתנו.

דירוג ממוצע:

5.00 -

156

סקירות

שלח את הביקורת שלך

דירוג*

תודה לך! הסקירה שלך נשלחה.

מצטערים, ארעה תקלה, נסה שנית.

Reviews

  מאת: משפחת דויטש

  ממליצים ממש_ קרלטון נהריה

  וואוו נהנו מאד מאד,,,שרות נעים ונח יחס אישי אוכל ברמה של 5 כוכבים וכמובן אוירה חרדית בטוחים שנחזור

  מאת: ביתן אסנת

  שבת חתן מלון שערי ירושלים

  עשינו שבת חתן במלון שערי ירושלים כשאריה היקר מחברת שבת בוקינג, מלווה אותנו מרגע ההזמנה ועד צאת השבת. תודה לך אריה, על שבת מושלמת, אווירה שבת נפלאה שוקקת חיים ושמחה. המלון היה נקי, האוכל היה בשפע, סלטים חיים מכל סוג, בשרים עופות קינוחים בשפע כה רב. תודה רבה על הליווי הצמוד, בזמן כה מרגש ומלחיץ, ואתה אריה תמיד היית שם. עלה והצלחה!!!! תודה רבה. ממליצה בחום על שבת בוקינג נפגש בשמחות!!

  מאת: אורית.ב

  איזה כיף היה איתכם

  רצינו לומר תודה רבה!!! היה מקסים ממש. רואים שאתם חושבים על כל פרט ואכפת לכם שאנשים יהנו!!! לכן אנשים עושים אצלכם מנוי ? זה לא מובן מאליו!!! תמשיכו לעשות חיל ונתראה אי"ה בהזדמנויות הבאות!!!

  מאת: מיכאל לנדאו

  תודה על סופ"ש מפנק

  אריה ומוטי היקרים תודה על שבת סופר מפנקת היה מטורף אנחנו והילדים נהננו מאודד כמה כיף לנפוש באוירה טובה עם אורחים מקסימים ויחס אישי לכל אחד תמשיכו להצליח! מיכאל לנדאו

  מאת: גלעד ויזגן

  נופש בין הזמנים שלא נשכח

  אריה ומוטי היקרים, רציתי להביע את הערכתי הכנה על הדאגה והשירות יוצאי הדופן שסיפקתם. המסירות שלכם גרמה חוויה בלתי נשכחת בכל עניין וראויה לשבח. מהרגע שהגענו, ניכר היה שלשניכם באמת אכפת מרווחתם ושביעות הרצון של כל אחד ואחד, תשומת הלב שלכם, הגישה והיוזמה לטיפול בכל חשש או בקשה. תמיד הייתם שם כדי להציע סיוע מהיר ויעיל. מה שייחד אתכם היה לא רק שירות יוצא הדופן שלכם אלא גם החום, החיוכים והגישה החיובית שלכם שיצרו אווירה מסבירת פנים. שניכם באמת השפעתם לטובה על חווית המלון שלנו, ובהזדמנות זו חייב להוסיף על מפעילת הקייטנה...היה ממש מגוון ומושקע... בדרך כלל אנחנו מכירים קייטנות של כמה נערות שמעבירות את הזמן עם הקטנים עם ציורים בלבד. פה הייתה ממש תכניה.. מקסים ממש! הקטן שלנו ממש נהנה ואנו מודים על כך. תודה, אריה ומוטי, על הדאגה והשירות בכל עניין. נשמח להתארח שוב דרככם - שבת בוקינג. בהערכה מכל הלב, גלעד ויזגן ומשפחתו.

  מאת: אלי קליין

  שבת בין הזמנים מושלמת

  אריה ומוטי היקרים תודה על שבת מושלמת אחלה אוכל אחלה אחלה תפילות

  מאת: יוסי וטלי

  נופש מושלם של פעם בשנה (:

  למוטי ואריה היקרים תודה על נופש מושלם של שירות תוכניות ופינוקים לאורך כל היום הרגשנו את החשיבה עד לפרטים הכי קטנים זכינו לחוות שבת באוירה מיוחדת שלא פגשנו באף נופש השם ימלא שכרכם תצליחו בכל מעשה ידיכם יוסי טלי והילדודס שנהנו מעל ומעבר

  מאת: חיים וינטרוב

  נופש בין הזמנים מושלם ביותר

  לאריה ומוטי היקרים ! בשמי ובשם רעייתי ברצוננו להודות לך על האירוח המושלם על האוירה הנפלאה,הכל היה מושלם! על ההשקעה הגדולה ועל המאמץ.. המשיכו לעשות חייל והצליחו בכל חיים וינטרוב

  מאת: צח הרייתי

  נופש בן הזמנים תשפג

  כל משפחה שרוצה להבין מה זה נופש אמיתי של בני תורה של שפע של שמחה של כח רוחני וגשמי אוכל מבורך בריכה טובה הרבה תענוגים לנפש זה אך ורק אצל משפחת שבת בוקיניג רבי אריה ורבי מוטי וכל הצוות המושלם שלהם אין כמוכם אתה עושים מלאכת קודש אמיתית.

  מאת: אליסף. ס

  חופשת קיץ מדהימה

  חופש קיץ מושלם עם שבת בוקינג בניהול של אריה ומוטי במלון קרלטון נהריה. יחס שרות פעילויות מסביב לשעון ומעל הכל האוכל של הטבח ראשד כל ערב מחדש מגוון וטעים טעים טעים. החופש קיץ הכי מוצלח שהיה לנו עד עכשיו. אחלה מלון אחלה חברה מומלץ ביותר!

התחלת שיחה
זמינים כאן עבורכם!
שבת בוקינג