ציפורי בכנרת

מלון מהדרין ציפורי בכנרת

נופש מלכותי למהדרין

מחירים מיוחדים לשבת בוקינג !!

מלון 'ציפורי בכנרת', מציע לאורחיו מגוון סוויטות וחדרים מהודרים לזוגות ומשפחות, ברמה גבוהה . החדרים עברו שיפוץ ושדרוג משמעותי ועוצבו מחדש בסגנון מודרני ואלגנטי, מתוך מחשבה להעניק חופשה חלומית ששמה את פינוק האורחים במרכז ומבטיחה הנאה מושלמת. החדרים במגוון גדלים, מציעים את כל פריטי האבזור והנוחות המקובלים כיום בטובי המלונות בארץ ובעולם. לצד הרמה המלונאית הגבוהה שמציג החדר, הוא עבר התאמה לצרכי המשפחה החרדית והוא מצויד בכיור נטילת ידיים בתוך החדר, שעוני שבת ועוד. לאורחי המלון מוצעת אטרקציה ייחודית ומפנקת: מתחם ספא משוכלל הכולל בריכה, אביזרי וחדרי טיפולים, סאוונה ועוד ועוד. המתחם משקיף על נופי הכנרת והגולן ומשרה אווירה של שקט שלווה ורוגע. לובי המלון חודש גם הוא ומציג הידור ופאר ומהווה מקום נוסף לנוח ולהינפש בו ולהרחיב את הדעת. 

בנוסף למלון מגוון אולמות מהודרים בגדלים שונים, הכוללים אבזור וציוד אור-קולי מתקדם – כדי שלכם לא יהיו דאגות ולמתארחים יהיה הפנאי והרוגע להקשיב למה שחשוב לכם.

מלון 'ציפורי בכנרת' הינו המקום האידיאלי והמועדף עבור קהל יראי ה' המקפידים על קלה כבחמורה, המבקשים למצוא נופש ומרגוע באזור צפון הארץ. המלון מציג את השילוב המושלם למשפחה הדתית והחרדית: איכות ורמה מלונאית בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולצד כתר הכשרות המהודר של הבד"ץ העדה החרדית ירושלים.
 

קבלו פרטים נוספים עכשיו!

    ✓ בית כנסת ✓ אולמות פרטיים ✓ מעלית שבת ✓ מועדון ילדים ✓ בריכה עונתית